Do każdego zamówienia maska w płachcie za darmo ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Aromaterapia

Aromaterapia lub aromoterapia –  jest to rodzaj medycyny alternatywnej, u której podstaw leży zapach. Wielu rośliną posiada charakterystyczny aromat. Trudno będzie nam pomylić woń róży, pomarańczy czy lawendy z inną rośliną. Aromaterapia korzysta z tych zapachów i wykorzystuje ich pozytywny wpływ na organizm. Podstawą są olejki eteryczne czyli skoncentrowane ekstrakty roślinne uzyskane w procesie destylacji lub tłoczenia. Olejki takie stosujemy w masażach, kąpielach, saunach lub do inhalacji np. w trakcie choroby. Wiele olejków eterycznych pozytywnie oddziałowej na nasz organizm np. redukując napięcie nerwowe, poprawiając samopoczucie, redukując stres, poprawiając jakość snu, przenosząc ulgę w bólach głowy.

Bez problemu znajdziemy już wyspecjalizowane kliniki aromaterapii, które zyskują coraz większą popularność na zachodzie Europy. Żyjemy coraz bardziej świadomie i częściej sięgamy po naturalną żywność, więcej się ruszamy, oglądamy mniej telewizji. Wprowadzając do swojego życia piękne zapachy możemy uczynić wiele dobrego dla siebie, swojej kondycji zarówno psychicznej i fizycznej.

Aromaterapia i olejki eteryczne w kosmetykach

Wybrane olejki eteryczne są cennym składnikiem kosmetyków. Możemy wyróżnić tutaj między innymi działanie antybakteryjne, nawilżające, opóźniające procesy starzenia się skóry, wzmacniające naczynia krwionośne. Olejki eteryczne pozyskiwane są z rozmaitych roślin. Są to produkty naturalne, które po za właściwościami pielęgnacyjnymi wnoszą często do kosmetyków subtelny zapach. W koreańskiej pielęgnacji znajdziemy również  produkty, które poprzez zastosowanie olejków eterycznych mają działanie terapeutyczne w stosunku do naszego umysłu. Aromaterapia to bogaty świat, który oferuje nam bardzo wiele i warto się przyjrzeć bliżej korzyściom z niego płynącym. Pamiętajmy o tym, że piękne zapachy są również nieodłącznym elementem perfum.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy