Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki na przebarwienia

Kosmetyki na przebarwienia mogą działać na wiele sposobów. Produkty takie często zawierają składniki złuszczające, rozjaśniające skórę lub hamujące produkcję melaniny.  Przebarwienia to zmiany w kolorycie skóry.  Ich podłoże może być bardzo zróżnicowane począwszy od uwarunkowania genetycznego poprzez zmiany spowodowane ekspozycją na słońce aż do zmian potrądzikowych. Przebarwienia można w pewnym stopniu wyeliminować prewencją oraz odpowiednimi kosmetykami. W tej kategorii zebraliśmy kosmetyki zawierające składniki pozytywnie oddziaływujące na koloryt skóry. Są to kosmetyki, których działanie powinno zmniejszać przebarwienia oraz rozjaśniać i rozświetlać skórę. Jeśli nie wiesz który kosmetyk wybrać napisz do nas lub skorzystaj z bezpłatnej porady kosmetologa.

Dlaczego koreańskie kosmetyki na przebarwienia są dobre?

Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta. Azjatyckie podejście do urody to promienna cera o delikatnej jasnej karnacji. Koreańczycy szczególną wagę przywiązują do koloru skóry dążąc do jej rozświetlania oraz rozjaśniania. Nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek przebarwienia. Widać to również w kosmetykach przeciwsłonecznych gdzie stosowane są wysokie filtry mające uchronić przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego. W wyniku tego koreańskie kosmetyki na przebarwienia bogate są w składniki aktywne hamujące produkcję melaniny oraz składniki rozjaśniające cerę.

Składniki o działające na przebarwienia

Adenozyna – składnik o silnym działaniu liftingującym oraz przeciwzmarszczkowym. Pozytywnie wpływa na przebarwienia rozjaśniając je.

Kwas Cytrynowy – substancja należąca do alfahydroksykwasów (AHA) działa na przebarwienia poprzez swoje właściwości złuszczające.

Dipotassium Glycyrrhizinate – składnik zmniejszający aktywność komórek produkujących brązowy barwnik, działa zapobiegawczo na przebarwienia oraz wspomaga pozostałe składniki o działaniu rozjaśniającym.

Morus Alba Bark Extract – wyrównuje ton skóry, redukuje przebarwienia.

Niacynamid – składnik powszechnie stosowany w kosmetykach ze względu na rozmaite właściwości oraz skuteczność. Działa rozjaśniająco na przebarwienia.

Arbutyna – działa hamująco na produkcję melaniny co przekłada się na działanie rozjaśniające skórę.

Oczywiście składników działających na przebarwienia jest dużo więcej. Warto dokładnie poznać skład kosmetyku przed jego zakupem. W przypadku przebarwień ważne cały skład kosmetyku zawierał składniki, które współgrają ze sobą

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy