Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Ampułka do twarzy

Ampułka do twarzy

Ampułka do twarzy to produkt, który może kojarzyć się z kosmetykami profesjonalnymi. W branży kosmetycznej ampułka może oznaczać produkt stosowany w medycynie estetycznej oraz salonach kosmetycznych do różnego rodzaju zabiegów. W tym przypadku często są preparaty z określonym składnikiem np. ampułka z kwasem hialuronowym lub ampułka z czynnikami wzrostu. Zazwyczaj wiąże się to z małą pojemnością produktu oraz określoną funkcją. W przypadku ampułek do twarzy, które mogą być stosowane w domowych warunkach produkty tego typu mogą być zarówno do użytku jednorazowego oraz wielokrotnego.

Czy warto stosować ampułki do twarzy?

Ampułki do twarzy to produkty, których cena jest stosunkowo wysoka często sięgająca kilkuset złotych. Ma to jednak uzasadnienie, zazwyczaj kosmetyki tego typu zawierają w sobie wysoką koncentrację składników aktywnych. Dzięki temu dobrze dobrane kosmetyki tego typu są w stanie zapewnić skórze bardzo dobre efekty. Ampułki można stosować jako kontynuację zabiegów kosmetycznych w celu przedłużenia ich efektów.  Odpowiadając na pytanie warto stosować ampułki do twarzy w przemyślany sposób tak aby maksymalizować efekty ich stosowania. W ofercie kosmetyków znajdziemy bez problemu ampułki nawilżające do twarzy, ampułki przeciwzmarszczkowe lub ampułki o działaniu regeneracyjnym.

Serum w ampułkach

Ampułka do twarzy czasami odnośni się tak na prawdę do rodzaju serum w ampułkach. W ogólnym ujęciu są to produkty, które znacząco poprawiają kondycję naszej skóry. Pierwsze skojarzenie przynosi na myśl jednorazowe użycie jednak często kosmetyki tego typu wyposażone są w pipetę, dzięki której pobieramy kilka kropli kosmetyku. Wysoka koncentracja składników aktywnych dostarcza skórze odżywienia, nawilżenia  oraz zwalcza oznaki jej starzenia się. Ampułki do twarzy oraz serum w ampułkach to produkty skuteczne, które używane regularnie dają widoczne efekty. Jeśli chcemy aby nasza skóra wyglądała młodo i witalnie warto zastanowić się nad wprowadzeniem tego typu produktów do swojego rytuału pielęgnacyjnego. Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z naszym kosmetologiem.

 

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy