Do każdego zamówienia maska w płachcie ZA DARMO ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Toner do twarzy

Toner do twarzy był do niedawna jednym z najbardziej niedocenianych kosmetyków do pielęgnacji. Wynikało to z braku widocznych efektów jego działania oraz braku wiedzy na temat funkcji tego kosmetyku. Podstawową funkcją tonera lub toniku do twarzy jest przywrócenie odpowiedniego pH skóry. Nieodpowiednie pH skóry może sprzyjać nadprodukcji sebum lub zwiększonej podatności na zakażenia i wypryski. Będzie zatem to kosmetyk niezbędny w pielęgnacji skóry trądzikowej, mieszanej oraz tłustej.

Jak stosować toner do twarzy

Kosmetyki tego typu stosujemy na oczyszczoną skórę twarzy. Odpowiednią dawkę produkty dozujemy na dłonie i delikatnie wklepujemy w skórę twarzy. Warto powtórzyć ten krok dwa trzy razy aby skóra miała czas na wchłonięcie produktu. Następne kosmetyki nakładamy na lekko wilgotną skórę twarzy co pozwoli im lepiej się wchłonąć. Radzimy unikać popularnych wacików. Wchłaniają one cenny kosmetyk i mogą powodować mikrouszkodzenia skóry.

Jaki toner do twarzy wybrać

Tonery do twarzy do kosmetyki, które mogą się różnić między sobą znacząco. Warto zastanowić się nad potrzebami swojej skóry oraz jej typem. Toner do twarzy powinien być dobrany w ten sposób aby te potrzeby zaspokajać w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze produktu napisz do nas zadzwoń lub skorzystaj z bezpłatnej porady kosmetologa.

Czy tonik i toner to ten sam produkt

Często spotykamy się określeniem tonik do twarzy. Z dużą pewnością można powiedzieć, że są to te same produkty. Czasami spotykamy toniki do demakijażu, które stanowią osobną grupę kosmetyków. Warto zwracać uwagę na to czy dany produkty zawiera negatywnie działające na skórę alkohole. Produkty poprzedniej generacji często opierane były właśnie o takie składniki.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty