Do każdego zamówienia maska w płachcie ZA DARMO ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki z kwasem hialuronowym

Kosmetyki z kwasem hialuronowym, kultowym składnikiem kosmetyków, to produkty poszukiwane  przez wiele kobiet i mężczyzn.  Dlaczego warto sięgnąć po kosmetyki z tym składnikiem?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta, kwas hialuronowy to składnik występujący naturalnie w skórze. Dzięki zdolności wiązania dużych ilości wody skóra jest bardziej nawodniona i nawilżona dzięki czemu wygląda na elastyczną i jędrną. Kwas hialuronowy występuje w kosmetykach w różnych formach, najczęściej spotykamy go pod nazwą Sodium Hyaluronate. Jest to składnik o bogatym działaniu, zapobiega utracie wody z organizmu przez skórę, działa regenerująco oraz poprawia elastyczność skóry. Kosmetyki z kwasem hialuronowym odpowiednie są do każdego rodzaju cery. Jeśli potrzebujesz porady napisz lub zadzwoń do nas a wybierzemy wspólnie optymalny produkt dla Twojej cery.

 

Jak wybrać produkty z kwasem hialuronowym?

Wybierając kosmetyki należy zwrócić uwagę na dwa aspekty. Pierwszy to pełny skład produktu. Nawet najlepszy składnik nie przyniesie efektów jeśli jest daleko w składzie lub występuje obok składników o marnej reputacji. Drugi aspekt to potrzeby naszej skóry. Warto aby kosmetyk zawierał inne składniki o podobnych właściwościach lub właściwościach uzupełniających.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty