Do każdego zamówienia maska w płachcie za darmo ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Marki japońskich i koreańskich kosmetyków

Marki japońskich i koreańskich kosmetyków, które wybraliśmy do naszego sklepu oraz dystrybucji wyróżniają się na tle konkurencji. Wszystkie marki dostępne u nas mają “to coś”.   Testując marki japońskich i koreańskich kosmetyków zwracamy uwagę nie tylko na naturalność oraz skuteczność produktów. Producenci marek, które wybieramy to firmy prowadzone przez ludzi o określonych wartościach takich jak przywiązanie do natury i środowiska, odpowiedzialność społeczna oraz uczciwość. Każdą z wybranych marek testowaliśmy na własnej skórze.

Dlaczego koreańskie i japońskie kosmetyki klasy premium?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Zdecydowaliśmy się na azjatyckie kosmetyki ze względu na ich renomę oraz jakość. Korea Południowa i Japonia to czołówka producentów kosmetyków, która słynie z innowacyjności oraz skuteczności. Bardzo duża liczba producentów oraz świadomość społeczeństwa powoduje wysoką konkurencyjność produktów oraz dobrą cenę. Postawiliśmy na kosmetyki premium ze względu na zwiększającą się świadomość konsumentów w Polsce. Coraz więcej z nas wybiera świadomie jakość a nie ilość. Dodatkowo zwracamy uwagę na środowisko oraz odpowiedzialność społeczną biznesu.

Jakie marki kosmetyków wybieramy?

Do naszego portfolio trafiają marki wyjątkowe. Zwracamy uwagę na czystość, jakość, zastosowanie i skuteczność kosmetyków. Jednak równie ważna jest dla nas historia danej marki, ludzie, którzy ją stworzyli oraz jakość współpracy i cele danego producenta. Ponadto nie sprzedajemy kosmetyków, których nie używamy sami. Każdy z produktów oferowanych zarówno w sprzedaży hurtowej jak i detalicznej ma coś wyjątkowego co nas urzekło. Jako konsumenci zdecydowalibyśmy się na ponowny zakup każdego z produktów.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy