Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Iren Shizen

Kosmetyki Iren Shizen z powodzeniem łączące odwieczne rytuały pielęgnacji z nowoczesną technologią wyznaczając nowe standardy pielęgnacji. Markę cechują takie wartości jak: uczciwość, bezpieczeństwo, technologia, walka o równouprawnienie kobiet. Iren Shizen to marka, która podjęła próbę stworzenia nowoczesnych, skutecznych kosmetyków, które będą dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. W swoich produktach marka stawia na siłę natury połączoną z nowoczesnymi składnikami aktywnymi oraz własną opatentowaną technologią. Propozycja marki to linia serum do twarzy nakierowanych na konkretne problemy skórne. Możliwe jest połączenie trzech dowolnych serum, tak aby stworzyć odpowiednią dla siebie pielęgnację. Daje to aż 35 możliwych kombinacji. Są to więc w pewnym sensie kosmetyki personalizowane. Ponadto kosmetyki Iren Shizen to również gotowe kuracje do cery trądzikowej, dojrzałej oraz suchej. Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń lub napisz chętnie pomożemy. Wyrazem odpowiedzialności społecznej jest reguła jedno posadzone drzewo na jeden zakup.

 

Naturalna pielęgnacja oraz zawansowana technologia

Iren Shizen to marka, która stawia na bezpieczeństwo eliminując ze swoich receptur 2000 składników, które nie spełniają norm marki. Poszczególne składniki pozyskiwane są z poszanowaniem natury. Opakowania marki są szklane a elementy plastikowe nadają się do recyklingu. Marka pracuje nad opakowaniami do ponownego napełniania.

Marka opatentowała swoją metodę kapsułkowania składników aktywnych. Każdy składnik aktywny zamknięty jest w nano-molekule w przeciwieństwie do tradycyjnego podejścia kiedy składniki aktywne zamknięte były razem w jednej molekule. Każdy składnik aktywny uwalniany jest z opóźnieniem czasowym dzięki czemu ma szanse dotrzeć w głębsze warstwy skóry.

 

 

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy