Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki do poszczególnych typów skóry

Asortyment naszego sklepu internetowego tworzymy tak aby pomóc w pielęgnacji każdego rodzaju cery. Znaczna większość kosmetyków koreańskich jakie oferujemy jest łagodna oraz delikatna. Są to kosmetyki odpowiednie do każdego typy skóry. W pielęgnacji poszczególnych typów jednak warto położyć nacisk na inne elementy. Skóra sucha będzie wymagała doskonałego i długotrwałego nawilżenia. Kosmetyki do cery problematycznej są nakierowane na zwalczanie problemu u jego podstawy. Pielęgnacja skóry dojrzałej na zapobieganiu oraz niwelowaniu powstałych zmarszczek.  Na tej podstawie sklasyfikowaliśmy nasze kosmetyki tak aby konkretny typ skóry otrzymał to czego najbardziej potrzebuje.

W poszczególnych kategoriach znajdziesz kosmetyki odpowiadające na potrzeby poszczególnych typów skóry. Nie ważne jaki typ skóry masz u nas znajdziesz kosmetyki, które pomogą Ci w pielęgnacji oraz zachowaniu dobrego wyglądu na dłużej. Jeśli masz wątpliwości skorzystaj z bezpłatnej konsultacji lub po prostu zadzwoń do nas lub napisz.

Dobierz kosmetyki do potrzeby swojego typu cery

Azjatyckie kosmetyki zazwyczaj odpowiednie są dla każdego typu skóry. Poszczególne rodzaje cery mają jednak różne potrzeby np. skóra sucha wymaga większego nawilżenia, skóra dojrzała mocniejszego działania przeciwzmarszczkowego.  Do poszczególnych kategorii przypisane są kosmetyki, które najbardziej spełniają potrzeby danego typu cery. Nie musisz się jednak ograniczać do produktów z danej kategorii. Sklasyfikowane zostały one na podstawie cech i składników najbardziej pasujących do danego typu skóry. Czasami warto spróbować innych rozwiązań. Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń do nas.

Potrzeby skóry ponad jej typ

Wybierając kosmetyki warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jej potrzeby. Konkretny typ cery może pod wpływem czynników takich jak, hormony, wiek, ekspozycja na trudne warunki lub słońce zmienić się w inny. Czasami zbyt mocno przywiązujemy się do typu skóry określonego wiele lat temu. Z upływem czasu typy skóry mogą się zmieniać. Ponadto wiele osób myli typ skóry z jego stanem na przykład skóra dojrzała nie jest tak na prawdę typem cery. Każdy z nas w odpowiednim czasie będzie posiadaczem skóry dojrzałej, która może być tłusta, sucha lub naczyniowa. Warto zatem zwracać uwagę w pierwszej kolejności na potrzeby naszej cery i na tej podstawie dobierać kosmetyki. Typ cery oczywiście będzie wskazówką jednak czasami będzie odgrywał on mniejszą rolę niż nam się wydaje.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy