Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kremy do twarzy

Kremy do twarzy należą do podstawowego typu produktów do codziennej pielęgnacji. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry. Japońskie i koreańskie kremy do twarzy słyną ze skuteczności. Ich skład bazuje na naturalnych substancjach, które cechuje szeroki zakres działania. Kremy do twarzy to jedne z najbardziej popularnych kosmetyków. Pamiętajcie jednak, że każdy krem daje najlepsze efekty kiedy jest stosowany na odpowiednio przygotowaną skórę. Zadbaj o odpowiednie oczyszczenie oraz tonizację skóry. Pod krem warto zastosować serum co pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. W tej kategorii znajdziecie azjatyckie kremy do twarzy o dobrym składzie oraz zróżnicowanym działaniu. Koreańskie kremy do twarzy są bogate w składniki aktywne o zróżnicowanych funkcjach. Krem nawilżający może być również traktowany jako krem przeciwzmarszczkowy. Podobnie krem ant-aging może być również doskonałym kremem rozświetlającym. Wybierając kosmetyk nie kieruj się tylko nazwą. Jeśli nie wiesz który produkt będzie najlepszy dla Ciebie napisz do nas, chętnie doradzimy.

Koreańskie kremy do twarzy

W 4 Seasons Beauty oferujemy wysokiej jakości koreańskie kremy do twarzy. To produkty o lekkiej i delikatnej konsystencji, która pozwala na wchłonięcie najważniejszych substancji w głębsze warstwy naskórka. Znajdziesz w nich bogate w dobroczynne właściwości wyciągi roślinne, składniki mineralne oraz naturalne oleje. W zależności od potrzeb twojej skóry wybierz krem o odpowiednich właściwościach.

Jak wybrać dobry krem nawilżający?

Dobry krem nawilżający do twarzy powinien spełniać kilka ważnych cech. Krem powinien zawierać składniki, które pomogą utrzymać wilgotność w skórze oraz te, które wspomogą naturalną warstwę ochronną skóry. Ważne, aby krem zawierał składniki odżywcze, takie jak witaminy i minerały, które pomogą wzmocnić skórę i poprawić jej kondycję. Krem powinien być bezpieczny dla skóry i nie powodować podrażnień ani alergii. Dobry krem powinien być łatwy do aplikacji i dobrze wchłaniać się w skórę, nie zostawiając tłustego lub lepkiego filmu. Ogólnie rzecz biorąc, dobry krem nawilżający powinien poprawić kondycję skóry, utrzymać jej odpowiednie nawilżenie oraz zapewnić ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jak wybrać dobry krem przeciwzmarszczkowy? 

Dobry krem przeciwzmarszczkowy powinien spełniać dwie podstawowe funkcje. Pierwsza to zapobieganie powstawaniu zmarszczek. Dwa podstawowe elementy, które przyczyniają się do tych niedoskonałości skórnych to wolne rodniki oraz utrata kolagenu oraz elastyny. Dobry krem przeciwzmarszczkowy bogaty będzie w składniki o silnym działaniu antyoksydacyjnym czyli zwalczającym wolne rodniki. Ponadto powinien on zawierać składniki stymulujące skórę do produkcji kolagenu oraz elastyny. Stymulacja komórek będzie lepszym rozwiązaniem niż dostarczanie kolagenu w gotowej formie.

W kolejnym etapie krem powinien również zadbać o istniejące zmarszczki poprzez poprawę elastyczności skóry. W tym celu krem przeciwzmarszczkowy powinien zawierać składniki nawilżające oraz liftingujące. Może również zawierać różnego rodzaju ekstrakty botaniczne o takich właściwościach.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty