Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki regenerujące skórę

Kosmetyki regenerujące skórę, wbrew pozorom, przeznaczone są dla osób z różnymi typami skóry. Skóra wystawiona na silne działanie czynników drażniących np. klimatyzacji, twardej wody wymaga regeneracji. Oczywiście wraz z wiekiem coraz częściej sięgamy po mocniejsze kosmetyki. Regeneracja skóry to w dużym skrócie aktywne stymulowanie naturalnych procesów jej odnowy. Z wiekiem poziom zawartości kolagenu oraz czynników wzrostu w skórze maleje. Skóra traci jędrność i elastyczność oraz powstają zmarszczki. Kosmetyki regenerujące skórę zawierają  składniki, które stymulują naturalne procesy wytwarzania kolagenu, elastyny oraz namnażania komórek skóry. Między innymi są to ekstrakty z roślinnych komórek macierzystych, czynniki wzrostu skóry, peptydy oraz wyselekcjonowane ekstrakty roślinne. Widoczne efekty uzyskasz już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Jeśli nie wiesz który kosmetyk wybrać zadzwoń lub napisz. Dobierzemy wspólnie kosmetyki o działaniu regenerującym odpowiednie do Twojego typu cery.

Regeneracja skóry – na czym polega

Regeneracja skóry a w zasadzie naskórka to jeden z najważniejszych procesów, które odpowiadają za utrzymanie młodego i zdrowego wyglądu skóry. Poprawa jędrności oraz elastyczności, wyraźna redukcja zmarszczek, efekt gładkiej i promiennej cery – to tylko kilka z widocznych rezultatów wzmożonej odnowy naskórka. Warto sięgać po kosmetyki regenerujące nawet jeśli nie widzimy wyraźnym oznak osłabienia skóry. Mikrouszkodzenia nie są widoczne gołym okiem są jednak podstawą do powstawania zmarszczek, zapaleń i innych zmian skórnych. Regularne stymulowanie naturalnych procesów regeneracji opóźnia pojawienie się zmarszczek i zabezpiecza skórę przed innymi zmianami skórnymi. W jaki sposób pobudzić skórę, aby doszło do stymulacji naturalnych procesów jej odbudowy?

Koreańskie kosmetyki do regeneracji skóry – strzał w dziesiątkę

Jeżeli mowa o regeneracji skóry to Koreańczycy wiedzą o niej naprawdę dużo. Seul to miasto w którym żyje niemal 10 milionów ludzi. Tłok, smog, stres to cena jaką płacą Koreańczycy za wysoki rozwój technologiczny. Wszystkie to czynniki niekorzystnie wpływają na skórę. Koreańskie kosmetyki do regeneracji skóry to przemyślane formuły bazujące na naturalnych innowacyjnych składnikach. W połączeniu z nową technologią daje to wysoką jakość produktów. Kosmetyki stymulujące produkcję kolagenu oraz elastyny osiągają wysoką  skuteczność. Jednym z naturalnych składników, który znajdziemy w koreańskich kosmetykach regenerujących jest wąkrota azjatycka. Wynika to z jej zróżnicowanych funkcji i wysokiej skuteczności. Dobrym wyborem będą również kosmetyki z adenzyną, peptydami,  ekstraktem z lukrecji gładkiej czy spiruliną. Oczywiście korzystnych składników o działaniu regenerującym jest znacznie więcej. Jeśli nie możesz się zdecydować lub po prostu nie znasz się na tym napisz do nas lub zadzwoń. Wybierzemy kosmetyki regenerujące odpowiednie do Twojej cery.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy