Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Serum do twarzy

Serum do twarzy – w najprostszym rozumieniu to kosmetyki w których koncentracja składników o konkretnym działaniu jest dużo większa niż np. w kremie. Serum może również zawierać zaawansowane technologicznie składniki, które działają również przy małym stężeniu jak np. EGF czy FGF.

Kiedy zacząć używać serum do twarzy ?

Nie ma określonego czasu po upływie, którego należy sięgnąć po serum do twarzy. Należy jednak pamiętać, że prewencja zawsze sprawdza się lepiej. Dlatego serum przeciwzmarszczkowe należy stosować zanim pojawią się pierwsze zmarszczki. Stosowanie odpowiedniego rodzaju serum pozwoli skórze zachować skórze zdrowszy i młodszy wygląd przez dłuższy czas. Spadek kolagenu ze skóry zaczyna się już w okolicy 25 roku życia wiec wydaje się, że jest to idealny czas aby zwiększyć działania prewencyjne aby zachować piękną cerę na dłużej.

Jak używać serum do twarzy?

Serum do twarzy zazwyczaj występuje w formie ampułki z wygodnym dozownikiem. Najczęściej jest płynnej lub żelowej konsystencji i jednorazowo stosuje się kilka kropel kosmetyku. Serum powinno nakłada się na oczyszczoną i stonizowaną skórę delikatnie wklepując. Nic nie stoi na przeszkodzie aby po zastosowaniu serum zastosować również inny kosmetyk np. krem do twarzy.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy