Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki z Adenozyną

Kosmetyki z Adenozyną to produkty, które bardzo dobrze sprawdzają się w pielęgnacji skóry dojrzałej.  Składnik ten cechuje silne działanie liftingujące i przeciwzmarszczkowe. Ma zdolność do pobudzania produkcji kolagenu oraz elastyny. Wygładza i rozjaśnia skórę. Kosmetyki z adenozyną to często produkty typu anti-aging. Adenozyna jest składnikiem o najwyższej klasyfikacji EWG dlatego jest składnikiem powszechnie stosowanym w szczególności w kosmetykach koreańskich. EWG to baza poszczególnych składników kosmetyów, która ocenia je pod kątem bezpieczeństwa dla skóry. Klasyfikacja bierze pod uwagę między innymi: alergenność, toksyczność, ograniczenia stosowania. Adenozyn otrzymała najwyższą notą więc jest składnikiem bezpiecznym. Ponadto składnik występuje naturalnie w ludzkim organizmie jako część DNA. Pełni tam wiele istotnych funkcji.

Jeśli Twoja skóra wymaga regeneracji, poprawy elastyczności lub walki ze zmarszczkami kosmetyki z tym składnikiem będą dobrym wyborem. Warto spojrzeć na każdy produkt całościowo tak aby dokonać najlepszego wyboru. Jeśli chcesz dobrać kosmetyk tak aby pasował do całego procesu pielęgnacji zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatną poradę kosmetologa.

Kosmetyki z Adenozyną  – dla kogo będą odpowiednie ?

Adenozyna to składnik w szczególności polecany do pielęgnacji cery dojrzałej. Jest składnikiem o silnym działaniu liftingującym, przeciwzarszczkowym i regenerującym. Adenozyna pobudza produkcję kolagenu oraz elastyczny w skórze. Wykazuje również właściwości poprawiające koloryt skóry. Warto pamiętać, że kosmetyki spowalniające procesy starzenia się skóry to produkty po które warto sięgnąć zanim pojawią się zmarszczki. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Koreańskie kosmetyki z adenozyną często zawierają również składniki o działaniu nawilżającym, przeciwzmarszczkowym czy rozświetlającym. Wybierając zatem produkty tego pochodzenia dostarczamy skórze kompleksowej pielęgnacji. Adenozynę bardzo często znajdziemy w kremach lub serum do twarzy. Są to produkty po które sięgamy najczęściej w walce ze zmarszczkami.

Jak wybrać skuteczny krem oraz serum z adenozyną?

Adenozyna jest składnikiem skutecznym jednak wybierając krem do twarzy lub serum zawsze patrzymy na skład całościowo. Jeden składnik nie zdziała za wiele jeśli będzie w złym towarzystwie podobnie jak optymista nie zarazi uśmiechem grona pesymistów. Dodatkowo aby serum z adenozyną działało przeciwzmarszczkowo warto aby pozostałe składniki wykazywały również takie funkcje. Kosmetyki koreańskie często działają kompleksowo tak więc w nawilżającym kremie do twarzy znajdziemy składniki o działaniu rozświetlającym podobnie  krem z adenozyną zawiera składniki nawilżające. Warto zatem zidentyfikować podstawową funkcję produktu, która coraz częściej zawarta jest w nazwie produktu.

Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest miejsce w którym występuje adenozyna w składzie kosmetyku. Skład kosmetyku podawany jest względem zawartości danego składniki dlatego im bliżej początku tym większa jest jego zawartość i tym samym wpływ jego właściwości na skuteczność kosmetyku. Jeśli nie masz ochoty lub czasu się tym zajmować napisz do nas lub zadzwoń a pomożemy wybrać Ci odpowiedni produkt. Możesz również skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologa.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty