Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Beigic

Kosmetyki Beigic to marka zainspirowana kolorem beżowym. Kolor który reprezentuje małe przyjemności w życiu takie jak delikatny promienie słońca podczas poranka czy relaksujący zapach świeżo mielonych ziaren kawy. Hasłem marki jest „Time For Yourself” co znaczy czas dla siebie. W dzisiejszym szybkim świecie wiele z nas zapomina o takich momentach. Marka tworzy również produkty zgodne z naszą ideologią. Kosmetyki Beigic zawierają łagodne składniki o skutecznym działaniu. Producent unika składników dozwolonych ale mających kiepską reputację, produkuje kosmetyki wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Cechą kosmetyków Beigic, którą warto podkreślić jest ich bardzo przyjemny zapach. Jeśli nie wiesz co wybrać napisz do nas lub zadzwoń.

Trzy kroki Beigic

Pielęgnację skóry z kosmetykami Beigic marka przedstawia jako trzy proste kroki.

1. Release czyli uwolnienie – jeśli skóra jest w pewien sposób zablokowana trudno aby zaabsorbowała pozytywne składniki. Regularne stosowanie peelingu pozwoli na „uwolnienie” skóry od czynników negatywnie na nią wpływających. Dzięki temu poprawi się zdolność skóry do absorbowania składników kosmetyków o pozytywnym działaniu.

2. Recharge czyli ponowne dostarczenie energii skórze. Po eksfoliacji martwych komórek naskórka skóra gotowa jest na przyjęcie pozytywnych składników takich jak przeciwutleniacze, minerały i inne składniki aktywne.

3. Defend – czyli obrona skóry przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi sprzyjającymi powstawaniu zmarszczek oraz przebarwień jak np. promienie UV.

Beigic – moc zielonych ziaren kawy.

Kawa dostarcza niektórym energii o poranku lub w godzinach popołudniowych kiedy odczuwamy senność i jej spadek. Zielone ziarna kawy to również doskonały składnik aktywny. Dostarcza on kluczowych aminokwasów, przeciwutleniaczy oraz witaminy E. Naturalna kofeina pomaga pobudzić metabolizm skóry oraz cyrkulację krwi. Wszystkie produkty Beigic zawierają ekstrakt z zielonych ziaren kawy w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi aby dodać skórze energii oraz blasku.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty