Do każdego zamówienia maska w płachcie za darmo ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Anti-Aging

Termin ten często spotykamy w zwrotach, kosmetyki anti-aging, krem anti-aging, serum anti-aging. Anti tłumaczymy jako anty lub przeciw, aging oznacza starzenie się zatem cały termin możemy przetłumaczyć jako przeciw starzenie się. Termin ten jest kontrowersyjny i budzi pole do dyskusji. Wynika to z tego, że starzenie się jest naturalnym procesem i nie ma produktów, które by ten proces hamowały. Starzenie się to upływ czasu i nie można go spowolnić.  Możemy spowolnić efekty starzenia się ale nie sam proces. W kosmetologii termin ten odnosi się zatem do zabiegów oraz kosmetyków, których zadaniem jest spowolnienie procesów starzenia się skóry oraz zniwelowanie skutków tego procesu.

Jakie kosmetyki anti-aging wybierać?

Jak już wspomnieliśmy nie da się zahamować upływu czasu. Można jednak wpłynąć na spowolnienie procesów starzenia się skóry oraz zredukować ich objawy. Możemy to zrobić wybierając dobre i skuteczne kosmetyki przeciwstarzeniowe. Najczęściej wybieranymi kosmetykami do tego celu są krem anti-aging oraz serum anti-aging. Wybierając tego typu produkty należy zwrócić uwagę na jego skład. Cennym elementem kosmetyków tego typu są składniki stymulujące produkcję kolagenu oraz elastyny w skórze np. peptydy czy ekstrakt z wąkroty azjatyckiej. Kosmetyki anti-aging powinny również zawierać w swoim składzie silne antyoksydanty. Zwalczają one wolne rodniki przyczyniające się do starzenia się skóry. Niezbędnym składnikiem kosmetyków anti-aging są również substancje nawilżające oraz zatrzymujące wodę w naskórku. Dzięki temu skóra będzie elastyczna i jędrna.

Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem produktów napisz do nas, zadzwoń lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy