Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Melixir

Melixir to wegańska marka kosmetyków koreańskich powstała w myśl ideologii poszanowania zdrowia oraz środowiska. Są to kosmetyki oparte o najlepsze składniki pochodzenia roślinnego pozyskane w świadomy sposób. Opakowania kosmetyków Melixir również tworzone są z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko. Marka wspiera również redukcję śladu węglowego zbierając i poddając recyklingowi zużyte opakowania.

Przemyślana koncepcja kosmetyków.

Kosmetyki Melixir opracowane są zgodnie z przemyślaną strategią. Marka stawia na:

Innowacyjność, która wyrażona jest przez unikalną użyteczność produktów. Unikalne składniki oraz tworzenie niepowtarzalnych produktów.

Produkty zorientowane na rozwiązywanie realnych problemów klientów. Nigdy dotąd pozyskiwanie opinii klientów nie było tak proste. Dostęp do Internetu oraz szeroko rozwinięty świat digitalny pozwala na bezpośredni kontakt z klientem ostatecznym. Melixir słucha uważnie swoich klientów i jeśli pojawia się problem bardzo szybko zaczyna pracę nad produktami, które ten problem będą w stanie rozwiązać.

Synergia między produktami marki. Wszystkie kosmetyki projektowane są tak aby tworzyć synergię kiedy stosowane są razem. Składają się na to niepowtarzalne formuły, zapach oraz konsystencja produktów.

Produkty marki nie są testowane na zwierzętach ani nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Są certyfikowane jako wegańskie oraz cruelty free.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy