Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Hayejin

Koreańskie kosmetyki naturalne

Hayejin to wyrażenie koreańskie, które oznacza „Serce głębokie oraz piękne jak niebo”. Koreańskie, kosmetyki Hayejin to produkty wegańskie oraz skuteczne a zarazem delikatne. HAYEJIN tworzy kosmetyki inspirowane naturą, wierząc, że zawarta w nich naturalna witalność zapewnia zarówno ochronę, jak i piękno poprzez harmonię i równowagę. Koreańska pielęgnacja skóry zawiera szereg ważnych składników odżywczych, które pomagają zrównoważyć i wzmocnić cerę. Produkty o przyjemnych konsystencjach łatwe w użyciu. Kosmetyki wielokrotnie wyróżniane na rynku koreańskim. Stworzone zostały ze składników sklasyfikowanych na zielono w skali EWG. Kosmetyki Hayejin to produkty odpowiednie dla każdego rodzaju cery. W ofercie marki znajdziemy linię Blessing of Sprout są to kosmetyki o pięknym zapachu i delikatnej konsystencji. Kosmetyki zawierają w sobie ekstrakty z kiełków oraz lotosu. Druga seria kosmetyków to RiceFila łączące w sobie składniki pochodzenia ryżowego oraz roślinne białko filagrynę. Fermentowany olej z otrąb ryżowych oraz inne składniki dostarczają cennych właściwości antyoksydacyjnych, ochronnych oraz nawilżających zapewniając kompleksową pielęgnację.

Seria kosmetyków Hayejin Blessing of Sprout

Linia kosmetyków zawierająca w sobie pięć składników aktywujących skórę oraz cztery ekstrakty z kiełków. Ekstrakty pozyskane z kiełków zawierają dużo większe ilości składników aktywnych niż te z liści lub łodygi. Bogaty skład kosmetyków przekłada się na ich skuteczność. Kosmetyki Hayejin wytwarzane są ze składników występujących w naturze przy użyciu jak najmniejszej ilości sztucznych składników chemicznych, aby Twoja skóra mogła w pełni korzystać z czystości i mocy natury. Linia Hayejin Blessing of Sprout wyróżnia się również pięknym oryginalnym zapachem z kwiatowymi nutami frezji.

Seria Kosmetyków Hayejin RiceFila

Seria kosmetyków marki oparta o składniki ryżowe oraz filagrynę. Jest to autorskie rozwiązanie marki. Połączenie sfermentowanego na zimno oleju z otrąb ryżowych oraz białko roślinnego pochodzenia przekłada się na wiele funkcji kosmetyków. Olej z otrąb ryżowych zawiera gamma oryzanol, który jest silnym antyoksydantem, spowalnia produkcję melaniny, odżywia skórę, chroni przed promieniowaniem UV, tłumi powstawanie rumienia. Pozostałe składniki mają równie bogate właściwości. Wszystko to sprawia, że produkty marki są skuteczne i dostarczają skórze szeregu korzyści.  Kosmetyki Hayejin RiceFila są produktami delikatnymi o subtelnym zapachu odpowiednimi dla każdego rodzaju cery.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy