Do każdego zamówienia maska w płachcie ZA DARMO ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Ambling

Kosmetyki Ambling to koreańskie dermokosmetyki.  Marka wykorzystuje zaawansowaną biotechnologię do uzyskania bezpiecznych i skutecznych produktów. Marka promuję ideę slow beauty. Jest to świadome dbanie o urodę bez zbędnego pośpiechu w przemyślany i skuteczny sposób. Producent stosuje składnik uzyskany przy zaangażowanie bakterii probiotycznych. Kosmetyki Ambling wspomagają  utrzymanie równowagi (homeostazy) mikrobiomu skóry. Sprzyja to zachowaniu jej zdrowego wyglądu  oraz wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej skóry. Mikrobiom skóry to ogół organizmów zamieszkujących na naszej skórze. Do organizmów tych należą bakterie, wirusy, grzyby oraz inne organizmy. Odpowiednia proporcja między tymi organizmami stanowi podstawę do zachowania zdrowego wyglądu skóry. Zaburzona równowaga mikrobiomu skóry pośrednio lub bezpośrednio związana jest z problemami skóry takimi jak trądzik czy egzema. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tych lub innych kosmetyków napisz do nas lub zadzwoń chętnie pomożemy.

Naturalna równowaga skóry.

W kosmetykach zastosowano składniki, które nakierowane są na poprawę naturalnej bariery ochronnej skóry.  Tworzą one barierę dla bakterii szkodzących skórze oraz wspierają bakterie korzystne dla mikrobiomu.  Kosmetyki Ambling są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Już podczas pierwszego zastosowania pojawia się uczucie wyjątkowości kosmetyków. Trzy produkty marki w znaczący sposób mogą poprawić kondycję skóry.

Kosmetyki z probiotykami

Producent kosmetyków w swoich kosmetykach stosuje autorską pożywkę bakterii probiotycznych. Pożywka uzyskana jest autorską metodą z użyciem tradycyjnych koreańskich warzyw tzw. super foods. Bakterie probiotyczne wybrane zostały  w oparciu o ich działanie przeciwdrobnoustrojowe oraz działanie utrzymujące homeostazę skóry. Marka poświęciła trzy lata na opracowanie tego składnika.

Naszą skórę zamieszkują drobnoustroje, grzyby, bakterie, wirusy nazywane ogólnie jako mikrobiom skóry.  Odpowiednia proporcja poszczególnych organizmów wpływa na podatność skóry na różnego rodzaju zmiany, trądzik, łuszczyca, trądzik różowaty. Kosmetyki z probiotykami wpływają na mikrobiom skóry tak aby stosunek bakterii, grzybów, wirusów był jak najbardziej korzystny. Wspieramy w ten sposób naturalna funkcję ochronną skóry. To nie jedyna korzyść ze stosowania kosmetyków Ambling. Kosmetyki wykazują działanie antyoksydacyjne podobne do witaminy C. Dodatkowo te koreańskie dermokosmetyki mają zdolność zwiększania koncentracji białek niezbędnych w tworzeniu bariery ochronnej skóry. Wszystkie te elementy sprawiają, że kosmetyki Ambling to produkty skuteczne. W szczelności polecamy tą markę osobą ze skórą problematyczną.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty