Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Ambling

Marka Ambling jest koreańską marką dermokosmetyków wykorzystującą zaawansowaną biotechnologię do uzyskania bezpiecznych i skutecznych produktów. Marka promuję ideę slow beauty. Jest to świadome dbanie o urodę bez zbędnego pośpiechu w przemyślany i skuteczny sposób. Producent stosuje składnik uzyskany przy zaangażowanie bakterii probiotycznych. Kosmetyki są nakierowane na utrzymanie równowagi (homeostazy) mikrobiomu skóry co sprzyja zachowaniu jej zdrowego wyglądu  oraz wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej sóry.

Naturalna równowaga skóry.

Mikrobiom skóry to ogół organizmów zamieszkujących na naszej skórze. Do organizmów tych należą bakterie, wirusy, grzyby oraz inne organizmy. Odpowiednia proporcja między tymi organizmami stanowi podstawę do zachowania zdrowego wyglądu skóry. Zaburzona równowaga mikrobiomu skóry pośrednio lub bezpośrednio związana jest z zaburzeniami skóry takimi jak trądzik czy egzema. Obserwacje mikrobiomu zdrowej skóry pokazują, że równowaga między wieloma mikroorganizmami.

W kosmetykach zastosowano składniki, które nakierowane są na poprawę naturalnej bariery ochronnej skóry, tworzenie bariery antybakteryjnej nakierowanej na bakterie szkodzące skórze bez wpływu na bakterie korzystne dla mikrobiomu.  Kosmetyki Ambling są odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy