Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Cera mieszana

Czym charakteryzuje się cera mieszana ?

Jak sama nazwa wskazuje cera mieszana łączy w sobie różne typy cery. Charakteryzuje się występowaniem obszarów typowych dla różnych typów skóry. Często spotykanym połączeniem jest występowanie obszarów „tłustych” oraz obszarów suchych. Mówiąc o cerze mieszanej najczęściej właśnie o takie połączenie chodzi. Dość często spotykanym terminem jest również strefa T. Oznacza to występowanie tłustych obszarów na czole, nosie oraz brodzie przy jednoczesnym występowaniu suchych obszarów na policzkach.

Pielęgnacja cery mieszanej

W przypadku tego typu cery warto skupić się w pierwszej kolejności na elementach życia, na które mamy wpływ. Do takich elementów należą właściwa dieta, odpowiednia ilość wody, unikanie stresu, odpowiednia dawka snu, ruch fizyczny. Wszystko to składa się na właściwą pielęgnację każdego rodzaju skóry. Dopiero w kolejnym etapie sięgamy po odpowiednie kosmetyki.

 

Jak dobrze wybrać kosmetyki do cery mieszanej?

Kosmetyki do cery mieszanej, która łączy obszary tłuste oraz suche powinny być zrównoważone. Oznacza to, że powinny zadbać o regulację wydzielanego sebum oraz nawilżenie obszarów tłustych. Należy zadbać o to już od pierwszych etapów pielęgnacji. Dobrym wyborem może okazać się olejek do demakijażu  oraz mycia twarzy. Kosmetyki takie często podobne są do naturalnego sebum. Nawilżają oraz natłuszczają skórę tworząc warstwę ochronną. Ważnym elementem kosmetyczki będzie odpowiedni toner, który zadba o prawidłowe pH skóry. Zbyt niskie pH może prowadzić do nadprodukcji sebum. Zbyt wysokie zwiększa podatność na zakażenia oraz wypryski. W przypadku serum oraz kremu powinny one być lekki i nie zapychające porów. Jeśli potrzebujesz porady skorzystaj z bezpłatnej konsultacji, zadzwoń do nas lub napisz.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy