Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Antyoksydanty

Antyoksydanty – inaczej przeciwutleniacze są to substancje, których głównym zdaniem jest zwalczenie wolnych rodników. Antyoksydanty są ważne dla funkcjonowania skóry oraz całego organizmu człowieka. Dostarczając odpowiednią porcję przeciwutleniaczy zmniejszamy ryzyko wystąpienia różnych chorób, poprawiamy kondycje ciała oraz skóry. Kosmetyki z antyoksydantami będą spowalniały procesy starzenia się skóry.

Jakich składników szukać w kosmetykach zwalczających wolne rodniki?

Właściwości zwalczające wolne rodniki posiada bardzo dużo składników kosmetycznych. Jednymi z najbardziej znanych przeciwutleniaczy są witaminy A, E oraz C. Składniki te stosowane są w pielęgnacji przeciwstarzeniowej od bardzo dawna. W przypadku koreańskich i japońskich kosmetyków producenci odważnie sięgają również po ekstrakty roślinne o działaniu przeciwutleniającym. Do takich ekstraktów możemy zaliczyć ekstrakt z alpinii zwyczajnej, ekstrakt z korzenia buraka cukrowego, ekstrakt z zielonych alg, ekstrakt z granatu oraz wiele innych.

Kosmetyki z antyoksydantami – dla kogo będą odpowiednie?

Krem, serum oraz inne produkty bogate w składniki o działaniu antyoksydacyjnym to niezbędny element pielęgnacji przeciwstarzeniowej. Zadaniem przeciwutleniaczy w kosmetykach jest łączenie się z cząsteczki tlenu i zmniejszenie jej reaktywności. W dużym uproszczeniu nie jest ona już w stanie niszczyć komórek i uszkadzać włókien np. kolagenowych. Kosmetyki z antyoksydantami stosowane regularnie mogą znacząco poprawić kondycję skóry. Wpływają one na poprawę elastyczności oraz jędrności skóry oraz spowalniają tempo powstawania zmarszczek. Osiąga się to dzięki zabezpieczeniu włókien elastyny oraz kolagenu przed wolnymi rodnikami. W tej kategorii zebraliśmy produkty o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Jeśli nie wiesz, który produkt wybrać skorzystaj z bezpłatnej konsultacji naszego specjalisty, napisz lub zadzwoń do nas.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy