Próbki Gratis | Wysyłka w 24 godziny | Prezenty do zamówień | Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki przywracające pH skóry

Kosmetyki przywracające pH skóry są często produktami niedocenianymi. Często wynika to z braku zrozumienia ich funkcji. Tonizacja skóry to przywrócenie jej odpowiedniego pH.  Prawidłowy odczyn skóry jest lekko kwaśny i oscyluje w okolicy 4,7 – 5,6. Przywracając odpowiednie pH skóry zapewniamy jej „naturalny” stan w którym funkcjonuje ona lepiej. Zbyt niskie pH skóry może powodować nadprodukcję sebum natomiast zbyt wysokie podatność na wypryski i zakażenia. Przywracając odpowiednie pH skórze zapobiegamy pojawianiu się problemów. Ich brak oznacza, że tonizacja spełnia swoją rolę.  Kosmetyki przywracające pH skóry najczęściej występują pod nazwami tonik lub toner do twarzy. Warto zwrócić uwagę na produkty, które obok dbania o pH skóry wykazują również inne działanie np. nawilżające lub kojące. Tonik przywracający pH skóry stosujemy zaraz po oczyszczaniu twarzy. Dodatkową korzyścią z tego kroku pielęgnacji jest lepsza absorpcja składników aktywnych kosmetyków z kolejnych krokach pielęgnacji. Zwilżona skóra lepiej je przyswaja. Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego tonera do twarzy, napisz lub zadzwoń.

 

Tonizacja skóry – przywróć cerze naturalną równowagę

Tonizacja skóry jest ważnym, lecz często pomijanym etapem pielęgnacji twarzy. Jej głównym zadaniem jest przywrócenie cerze naturalnej równowagi pH, która jest kluczem do trwałej poprawy jej kondycji oraz ochrony przed kłopotliwymi problemami skórnymi. W szczególności o ten krok pielęgnacyjny powinny zadbać osoby ze skórą problematyczną oraz tłustą. W jaki sposób tonizować skórę, aby cieszyć się jej długotrwałymi efektami?

Do przywrócenia pH skóry używamy toniku lub tonera do twarzy. Krok ten wykonujemy zaraz po oczyszczaniu twarzy. Odpowiednią ilość kosmetyku nanosimy na dłonie i delikatnie wklepujemy w skórę twarzy oraz szyi. Odradzamy używanie wacików. Chłoną one dużą ilość produktu i mogą powodować mikrouszkodzenia.

Tonizacja skóry jedno działanie, wiele efektów – wybrać tonik czy toner do twarzy?

Prawidłowa tonizacja skóry jest podstawą do przywrócenia jej naturalnej równowagi. Odpowiednio stonizowana oraz zwilżona cera jest nie tylko dużo mniej podatna na wysuszenie lub przetłuszczenie, ale również lepiej przygotowana do wchłaniania składników aktywnych, które są zawarte w kosmetykach nakładanych w dalszych etapach pielęgnacji. Dzięki regularnemu stosowaniu wysokiej jakości toników oraz tonerów twoja cera będzie lepiej odświeżona, ukojona oraz nawilżona, a same kosmetyki znacząco przyczynią się do odbudowy oraz wzmocnienia płaszcza hydrolipidowego naskórka.

Wybrać tonik czy toner do twarzy ?

Rynek kosmetyczny obecnie ma bardzo dużo do zaoferowania. Tonik i toner do twarzy to nazwy funkcjonujące zamiennie. Warto zwrócić uwagę na funkcje i skład danych produktów. Obecnie na rynku znajdziemy zarówno naturalny toner do twarzy, hydrolat czy klasyczny tonik. Wybierając kosmetyk do przywrócenia pH warto unikać tych na bazie alkoholu. Dobrym wyborem może być koreański tonik. Zazwyczaj mają one bogaty naturalny skład oraz spełniają kilka funkcji jednocześnie. Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem odpowiedniego produktu, napisz do nas lub zadzwoń.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty