Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki przywracające pH skóry

Tonizacja to przywrócenie odpowiedniego pH skórze. Produkty tego typu zazwyczaj nie są doceniane. Często wynika to z braku zrozumienia ich funkcji. Przywracając odpowiednie pH skórze zapewniamy jej „naturalny” stan w którym funkcjonuje ona lepiej. Zbyt niskie pH skóry może powodować nadprodukcję sebum natomiast zbyt wysokie podatność na wypryski i zakażenia. Przywracając odpowiednie pH skórze zapobiegamy pojawianiu się problemów.

Tonizacja skóry – przywróć cerze naturalną równowagę

Tonizacja skóry jest ważnym, lecz często pomijanym etapem pielęgnacji twarzy. Jej głównym zadaniem jest przywrócenie cerze naturalnej równowagi pH, która jest kluczem do trwałej poprawy jej kondycji oraz ochrony przed kłopotliwymi problemami skórnymi. W jaki sposób tonizować skórę, aby cieszyć się jej długotrwałymi efektami? Nasza propozycja to luksusowe kosmetyki koreańskie.

Tonizacja skóry przy użyciu koreańskich kosmetyków

W 4 Seasons Beauty przywiązujemy wagę do każdego etapu pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziesz renomowane kosmetyki koreańskie do prawidłowej tonizacji skóry. Wybierz nawilżający tonik z oczarem wirginijskim, który jest przeznaczony do każdego typu cery. Przywróci skórze odpowiednie pH, a także dogłębnie ją nawilży, odżywi oraz odświeży, dając uczucie ukojenia. Posiadaczkom cery wrażliwej oraz delikatnej polecamy rumiankowy toner do twarzy, który wykazuje działanie uspokajające oraz łagodzące. Tonik głęboko nawilży cerę oraz odpowiednio przygotuje ją do dalszych etapów pielęgnacji. W przywróceniu skórze odpowiedniej równowagi pomogą ci także koreańskie maski w płachcie. W pielęgnacji skóry męskiej świetnie sprawdzi się mgiełka tonizująca dla mężczyzn. Produkt odpowiada za skuteczną tonizację skóry, pozostawiając ją odświeżoną oraz zbalansowaną.

Tonizacja skóry – jedno działanie, wiele efektów

Prawidłowa tonizacja jest podstawą do przywrócenia skórze jej naturalnej równowagi. Odpowiednio stonizowana oraz zwilżona cera jest nie tylko dużo mniej podatna na wysuszenie lub przetłuszczenie, ale również lepiej przygotowana do wchłaniania składników aktywnych, które są zawarte w kosmetykach nakładanych w dalszych etapach pielęgnacji. Dzięki regularnemu stosowaniu wysokiej jakości toników oraz tonerów twoja cera będzie lepiej odświeżona, ukojona oraz nawilżona, a same kosmetyki znacząco przyczynią się do odbudowy oraz wzmocnienia płaszcza hydrolipidowego naskórka.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy