Do każdego zamówienia maska w płachcie za darmo ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Płatki pod oczy

Płatki pod oczy to rodzaj kosmetyku aplikowany miejscowo. Zgodnie z nazwą pomagają one w pielęgnacji okolic oczu. Z powodzeniem możemy stosować je również w innych obszarach twarzy, które tego potrzebują. Skóra pod oczami jest cienka i bardzo delikatna. W wyniku tego wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Forma płatka jest zarazem łagodna i skuteczna dla skóry. Producenci sięgają po bezpieczne i efektywne składniki aktywne, które zadbają o potrzeby tego obszaru twarzy.

Czy warto sięgnąć po płatki pod oczy?

Bez wątpienia warto. Skóra pod oczami jest cienka i wymaga specjalnej pielęgnacji. Często ten obszar twarzy jest pomijany ze względu na bliskość z organem widzenia. W obawie przed podrażnieniem oka w naturalny sposób ostrożnie aplikuje się w tym obszarze twarzy kremy czy serum. Niewątpliwą zaletą płatków pod oczy jest mniejsze ryzyko podrażnienia oczu oraz możliwość dokładniejszej aplikacji. Kolejnym argumentem za stosowaniem tej formy kosmetyku jest jego formuła. Płatki pod oczy często są bardzo bogate w składniki aktywne uwalniane stopniowo. Dzięki temu skóra chłonie je przez dłuższy czas zyskując maksimum korzyści. Cera jest lepiej odżywiona, nawilżona oraz zyskuje na ogólnym wyglądzie.

Jak stosować płatki pod oczy

Płatki pod oczy nakładamy na skórę twarzy i pozostawiamy je na czas rekomendowany przez producenta. Płatki mają półkolisty kształt grubszy z jednej stron. Pozwala to na dokładne dopasowanie płatka pod oczy. Zazwyczaj grubszą stronę kieruje się w stronę nosa. Nie jest to jednak  zasada i z powadzeniem możemy skierować go odwrotnie. Kosmetyk taki jak już wspomniano możemy stosować w dowolnym obszarze twarzy, który tego wymaga. Kosmetyki tego typu zazwyczaj spełniają określone funkcje, działają przeciwzmarsczkowo, przeciw przebarwieniom lub nawilżająco. Warto zatem zaaplikować płatki w miejscach twarzy, które najbardziej potrzebują takiego działania.

Rodzaje płatków pod oczy

Kosmetyk ten z zasady działa na tej samej jednak sam płatek może być stworzony z udziałem różnej technologii. Najczęściej spotykane typy płatków to płatki kolagenowe, żelowe lub hydrożelowe. Warto zwrócić uwagę na ten element. Jedna z różnic będzie polegała na tym czy płatek będzie oddawał esencję, którą został nasączony czy również działał na skórę. Obecnie głównym rodzajem płatków są płatki hydrożelowe, które same w sobie posiadają cenne właściwości. Płatki takie powinny zmniejszać swoją grubość wraz z czasem aplikacji. Będzie to dowód, że skóra zaabsorbowała cenne składniki kosmetyku.

Na szczególną uwagę zasługują koreańskie płatki pod oczy. Koreańska pielęgnacja skupia się na skuteczności.  Wyraża się to w dwóch rodzajach działania. Pierwsze nakierowane na rozwiązanie istniejącego problemu skórnego. Drugie nakierowane na działanie profilaktyczne aby dany problem już nie powrócił. Koreańskie płatki pod oczy mogą odnosić się do konkretnych problemów skórnych. Na rynku bez problemu znajdziemy płatki pod oczy na przebarwienia czy płatki odżywiające lub chłodzące skórę. Większość koreańskich produktów tego typu będzie również działała nawilżająco oraz przeciwzmarszczkowo co jest ważnym elementem pielęgnacji cienkiej skóry okolic oczu.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy