Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki na nadmierne wydzielanie sebum

Jest to problem, który powiązany jest z cerą tłusta lub  mieszaną. Bardzo częstym błędem popełnianym w walce ze „świecącą się” skórę jest nadmierne usuwanie sebum zazwyczaj preparatami na bazie alkoholu. Powoduje to chwilową poprawę jednak skóra tą poprawę odbiera jako sygnał do jeszcze większej produkcji co nasila problem. Rozwiązanie polega na akceptacji skóry i współpracy z nią. W tej kategorii znajdziecie kosmetyki, które wspomagają regulację poziomu wydzielanego sebum.

Nadprodukcja sebum

Nadprodukcja sebum to dość kłopotliwy problem skórny, z którym borykają się osoby o cerze tłustej lub mieszanej. Skuteczną bronią w walce z tego typu niedoskonałościami jest wybór kosmetyków o działaniu sebostatycznym.

Luksusowe kosmetyki koreańskie w walce z nadprodukcją sebum

W ofercie 4 Seasons Beauty znajdziesz luksusowe kosmetyki koreańskie, które zostały stworzone z myślą o rozwiązaniu problemów z nadprodukcją sebum. Podstawą pielęgnacji „błyszczącej się” cery jest dogłębne, dwuetapowe oczyszczenie skóry twarzy. Dzięki niemu pozbędziesz się zanieczyszczeń oraz resztek makijażu, oczyścisz pory, a także usuniesz nadmiar łoju skórnego. Zastąp drażniące kosmetyki na bazie alkoholu łagodnymi preparatami polecanymi do cery tłustej. Do codziennej pielęgnacji wybieraj naturalne kosmetyki zawierające składniki roślinne lub mineralne o działaniu normalizującym poziom wydzielanego sebum. Stosuj je regularnie, a już po kilku tygodniach zauważysz znaczącą poprawę wyglądu oraz kondycji twojej skóry.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy