Do każdego zamówienia maska w płachcie za darmo ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki na nadmierne wydzielanie sebum

Kosmetyki na nadmierne wydzielanie sebum można podzielić na dwie kategorie. Pierwsza to produkty do oczyszczania twarzy. Produkty te powinny być delikatne tak aby nie usuwać zbyt agresywnie usuwać sebum. Ta naturalna wydzielina produkowana przez gruczoły łojowe ma za zadanie nawilżyć i chronić skórę. Zbyt agresywne usuwanie sebum będzie zachęcało skórę do jeszcze większej produkcji.

Druga grupa kosmetyków na nadmierne wydzielanie sebum to produkty, które będą normalizowały jego wydzielanie. Właściwości takie będą miały zarówno produkty do oczyszczania jak i odpowiednio dobrany krem czy serum. Nadprodukcja sebum to problem, który często powiązany jest z cerą tłusta lub  mieszaną. Ważnym elementem dobory kosmetyków będzie akceptacja swojej skóry i współpracy z nią. Dobre kosmetyki na nadmierne wydzielanie sebum będą regulowały jego poziom oraz zadbają o pozostałe potrzeby skóry. W tej kategorii znajdziesz kosmetyki o składnikach pomagających zaspokoić te funkcje. Jeśli nie wiesz, który produkt wybrać zadzwoń lub napisz. Stworzymy razem zestaw kosmetyków odpowiedni dla Twojej cery.

Nadprodukcja sebum – czy to ważne?

Nadprodukcja sebum to dość kłopotliwy problem skórny, z którym borykają się osoby o cerze tłustej lub mieszanej. Problem ten jest o tyle ważny gdyż może być przyczyną do kolejnych problemów z cerą. Nadmiar sebum na twarzy połączony z kurzem, makijażem i innymi zanieczyszczeniami może skutecznie blokować pory. Zwiększy to ich widoczność i może powodować do powstawania zaskórników oraz wyprysków.  Skuteczną bronią w walce z tego typu niedoskonałościami jest dokładnie oczyszczanie twarzy. Nie należy jednak pozbywać się sebum przez stosowanie agresywnych preparatów na bazie alkoholu. Sebum jest naturalną warstwą nawilżającą oraz ochronną skóry. Jeśli usuniemy tą warstwę będzie to sygnał do jeszcze większej produkcji. Nadprodukcja sebum to problem, który da się opanować poprzez rutynę i konsekwencję działania.

Koreańskie kosmetyki na nadmiar sebum.

Kosmetyki koreańskie i japońskie skupiają się na zapobieganiu problemom skórnym. Dobrym krokiem w pielęgnacji  „błyszczącej się” cery jest dogłębne, dwuetapowe oczyszczenie skóry twarzy. Dzięki niemu pozbywasz się zanieczyszczeń, resztek makijażu, oczyszczasz pory. Oleje do demakijażu często mają konsystencję podobną do sebum i bogate są w składniki nawilżające co pomaga stworzyć warstwę ochronną.  Kosmetyki azjatyckie bogate są w składniki naturalne normalizujące wydzielanie sebum. Znajdziesz je w kremach, serum oraz tonerach do twarzy. Tonizacja skóry jest ważna jeśli chodzi o nadmiar sebum ponieważ zbyt niskie pH skóry może sprzyjać nadprodukcji.  Koreańskie kosmetyki na nadmiar sebum znajdziesz również w kategorii kosmetyków do cery tłustej. Jeśli nie wiesz co wybrać lub masz wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas. Wspólnie stworzymy zestaw kosmetyków do walki z nadmiarem sebum, który jednocześnie zaspokoi pozostałe potrzeby Twojej skóry.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy