Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Serum EGF

Serum EGF to kosmetyki w których wykorzystywane są czynniki wzrostu skóry. EGF występuje naturalnie w skórze lecz w raz z wiekiem jego poziom w skórze zanika. Powoduje to zmniejszenie możliwości produkcji kolagenu oraz elastyny przez komórki co przekłada się widoczne oznaki starzenia się skóry. Zadaniem serum z EGF jest pobudzenie komórek do wytwarzania tych związków, które są kluczowe w zachowaniu zdrowego i młodego wyglądu skóry.

EGF

EGF to naskórkowy czynnik wzrostu, stanowiący jeden z naturalnych składników ludzkiej skóry. Jest to białko, które stymuluje wzrost komórek, proces proliferacji i różnicowania. Z wiekiem poziom EGF drastycznie spada, po 30. roku życia aż o przeszło 50%. To stanowi jeden z kluczowych czynników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Jej elastyczność, jędrność i nawilżenie wyraźnie spadają, tworzą się zmarszczki oraz powstają przebarwienia. Duży wpływ na spadek EGF ma także częsta ekspozycja skóry na szkodliwe promienie UV. Serum EGF to silnie skoncentrowany kosmetyk, który zawiera wysokiej jakości naskórkowy czynnik wzrostu oraz inne substancje aktywne.

Serum EGF – koreański kosmetyk klasy Premium

Oferujemy starannie wyselekcjonowane serum EGF z oferty koreańskich marek produkujących kosmetyki klasy Premium. Są to nowoczesne ampułki, zawierające silne stężenie EGF i FGF oraz delikatne emulsje nawilżające wzbogacone o szereg cennych składników (m.in. kwas hialuronowy czy masło z nasion Capuacu).

Stosowanie EGF serum pozwala lokalnie stymulować naturalną odnowę komórkową, poprawia jędrność skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek. Polecamy ampułki oraz emulsje z serum EGF w różnych pojemnościach, które idealnie sprawdzą się do pielęgnacji każdego typu cery. Szczególnie zalecane są one dla kobiet dojrzałych, u których naturalna zawartość EGF w naskórku drastycznie spadła. Regularna kuracja serum EGF pozwala zmniejszyć widoczność zmarszczek o około 30%, poprawić napięcie naskórka i stworzyć na nim warstwę chroniącą przed utratą wody.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty