Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki na zaskórniki

Przyczyną powstawania zaskórników w ogólnym rozumieniu jest nadprodukcja sebum oraz nieprawidłowe złuszczanie naskórka. Powoduje to zatykanie ujść mieszków włosowych i powstanie niedoskonałości skórnych. Pośrednią przyczyną powstawania zaskórników może być również nieodpowiednia pielęgnacja. Należy wybierać kosmetyki, które w składnie nie posiadają substancji komedogennych czyli sprzyjających powstawaniu zaskórników. W dużej mierze warto postawić na bardzo dobre oczyszczanie skóry i lekkie kosmetyki, które znajdziecie w tej kategorii.

Zaskórniki

Zaskórniki to powszechny kłopot skórny, który dotyka wiele osób. Jednym ze sposobów na zmniejszenie ryzyka jego powstawania jest prawidłowa pielęgnacja twarzy. W 4 Seasons Beauty oferujemy luksusowe kosmetyki koreańskie, które wspomagają walkę z zaskórnikami oraz innymi przejawami niedoskonałości skóry.

Koreańskie kosmetyki w redukcji zaskórników

Chcesz pozbyć się problemu dokuczliwych zaskórników? Włącz do codziennej pielęgnacji dwuetapowe oczyszczanie skóry twarzy. Dokładny demakijaż i dogłębne oczyszczenie wierzchniej warstwy naskórka przyczynią się do usunięcia resztek makijażu, zanieczyszczeń oraz nadmiaru sebum. Twoja skóra będzie odświeżona i gotowa do aplikacji preparatów o działaniu nawilżającym lub kojącym. Nie zapomnij o stosowaniu kosmetyków, w których skład wchodzą naturalne składniki normalizujące poziom wydzielanego łoju skórnego. Wybierz łagodne produkty, które rozwiązują problem nadmiernej produkcji sebum. Dzięki temu twoja skóra będzie promienna i zdrowa, a ty zapomnisz o widocznych objawach jej niedoskonałości

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy