Darmowa dostawa od 200zł

Serum EGF

EGF

EGF to naskórkowy czynnik wzrostu, stanowiący jeden z naturalnych składników ludzkiej skóry. Jest to białko, które stymuluje wzrost komórek, proces proliferacji i różnicowania. Z wiekiem poziom EGF drastycznie spada, po 30. roku życia aż o przeszło 50%. To stanowi jeden z kluczowych czynników odpowiedzialnych za starzenie się skóry. Jej elastyczność, jędrność i nawilżenie wyraźnie spadają, tworzą się zmarszczki oraz powstają przebarwienia. Duży wpływ na spadek EGF ma także częsta ekspozycja skóry na szkodliwe promienie UV. Serum EGF to silnie skoncentrowany kosmetyk, który zawiera wysokiej jakości naskórkowy czynnik wzrostu oraz inne substancje aktywne.

Serum EGF – koreański kosmetyk klasy Premium

Oferujemy starannie wyselekcjonowane serum EGF z oferty koreańskich marek produkujących kosmetyki klasy Premium. Są to nowoczesne ampułki, zawierające silne stężenie EGF i FGF oraz delikatne emulsje nawilżające wzbogacone o szereg cennych składników (m.in. kwas hialuronowy czy masło z nasion Capuacu).

Stosowanie EGF serum pozwala lokalnie stymulować naturalną odnowę komórkową, poprawia jędrność skóry i zmniejsza widoczność zmarszczek. Polecamy ampułki oraz emulsje z serum EGF w różnych pojemnościach, które idealnie sprawdzą się do pielęgnacji każdego typu cery. Szczególnie zalecane są one dla kobiet dojrzałych, u których naturalna zawartość EGF w naskórku drastycznie spadła. Regularna kuracja serum EGF pozwala zmniejszyć widoczność zmarszczek o około 30%, poprawić napięcie naskórka i stworzyć na nim warstwę chroniącą przed utratą wody.

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty