Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Lanbelle

Koreańska marka kosmetyków premium Lanbelle stworzona została przez kobietę dla samej siebie. Są to produkty niezwykle czyste o minimalistycznych składach opartych o surowce najwyższej jakości.

Skuteczność oraz wyjątkowość kosmetyków Lanbelle spowodowała, że obecnie sprzedawane są one głównie w salonach kosmetycznych w Europie.

Lanbelle jest luksusową marką kosmetyków koreańskich o wyjątkowej skuteczności i delikatności. Podejście właścicielki marki oraz jej twórczyni jest proste to filozofia perfekcyjnej prostoty. Filozofia ta oznacza ograniczenie ilości składników do tych najbardziej wartościowych i potrzebnych w kosmetykach. Dzięki zastosowaniu wysokich ale optymalnych dla produktu i skóry stężeń kosmetyki Lanbelle są bardzo skuteczne i dają widoczne efekty. Marka Lanbelle korzysta tylko ze składników sklasyfikowanych najwyżej w skali bezpieczeństwa  EWG. Dzięki połączeniu najwyższej jakości olei, ekstraktów botanicznych oraz składników funkcjonalnych pochodzących z różnych części Pacyfiku oraz Europy powstały produkty oryginalne, innowacyjne oraz skuteczne. Lanny Park tworząc kosmetyki brała pod uwagę potrzeby swojej delikatnej i skłonnej do podrażnień skóry. Dzięki temu kosmetyki Lanbelle są lekkie i delikatne.

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty