Do każdego zamówienia maska w płachcie gratis ! Darmowa dostawa od 200zł.

Ekskluzywne koreańskie kosmetyki

Pomagamy w doborze produktu do Twojej cery.
Zadzwoń do nas lub użyj funkcji chatu na stronie.
Negocjuj cenę lub zapytaj o aktualne oferty specjalne.

Więcej na temat koreańskich kosmetyków przeczytasz tutaj

Kosmetyki Iren Skin

Iren Skin to kosmetyki japońskie z powodzeniem łączące odwieczne rytuały pielęgnacji z nowoczesną technologią wyznaczając nowe standardy pielęgnacji. Markę cechują takie wartości jak: uczciwość, bezpieczeństwo, technologia, walka o równouprawnienie kobiet.

Personalizowane Kosmetyki

Iren Skin to marka, która podjęła próbę stworzenia nowoczesnych, skutecznych kosmetyków, które jednocześnie w pewnym stopniu będą dopasowane do potrzeb konkretnej osoby. Propozycja marki to linia serum do twarzy nakierowanych na konkretne problemy skórne. Możliwe jest połączenie trzech dowolnych serum, tak aby stworzyć odpowiednią dla siebie pielęgnację.

 

Naturalna pielęgnacja

Iren Skin to marka, która stawia na bezpieczeństwo, technologię oraz naturę. Specjaliści marki przeanalizowali ponad 10 000 składników kosmetycznych, przeprowadzono ponad 1000 testów klinicznych oraz opublikowano ponad 2000 artykułów naukowych.  Opracowana i opatentowana technologia nano-kapsulacji składników aktywnych zapewnia lepszą absorpcję składników aktywnych. Kosmetyki Iren Skin nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego oraz innych potencjalnie toksycznych, komogennych lub alergicznych składników.

 

Azjatyckie kosmetyki hasła kluczowe

Koreańska pielęgniacja w 10 krokach

Pielęgnacja

Produkty stosowane w koreańskiej pielęgnacji

Produkty

10% rabatu

zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod na pierwsze zakupy